Dualus Teknoloji Hakkında

Stratejik ortaklarımız için temel teknoloji üretimine odaklı bir firmayız. Sistematik düşünce üzerine özgün yaklaşımlarımızla şekillenmiş olan, akademik bilgiyi ilerici mühendislik çalışmalarına dönüştürme kültürümüz sonucunda, gelişmiş mekanik tasarımdan gömülü sistemlere uzanan çok boyutlu ürün geliştirme süreçlerini çarpıcı şekilde geliştirme amacında ilerlemekteyiz.

Bu amaç doğrultusunda, temel fen ve mühendislik bilgisine son derece önem veriyoruz, problemlere çeşitlilik içeren çözüm yaklaşımlarını etraflıca değerlendiriyoruz ve işimizi mutlulukla yapıyoruz.

Bilişim & İnnovasyon Merkezi
Aramıza yeni Ar&Ge personeli katmayı hedefliyoruz...

Bilişim İnovasyon Merkezi ofisimizde her zaman çok boyutlu mühendislik problemlerine özgün yaklaşımlar üretmeyi hedefliyoruz. Çalışma ortamımız, yaratıcılığı displinle harmaklamak üzerine kuruludur. Her zaman çalışanlarımızın kişisel gelişimine önem veriyoruz. Halihazırda yürüttüğümüz ileri seviye mühendislik içeren ünivesite - sanayi işbirliği projeleri kapsamında projelerimiz mevcuttur. Bu gibi işbirliği önerilerine sıcak bakıyoruz ve ön değerlendirmeye alıyoruz.

Üretim Tesisleri
‍Ürün tasarımından seri üretimin son aşamasına kadar gerek duyulan hizmetlerin önemli kısmını kendi bünyemizde karşılam felsefesine ve önemli ölçüde bu yeterliğe sahibiz. Genç ve teknik becerisi yüksek teknisyen ve mühendis kadromuzla dinamik bir iş temposuna sahibiz.

Çevresel Etki Test MerkeziHavacılık uzay, medikal gibi ciddi ve katı standartların sözkonusu olduğu sektörlerde titiz test etme süreçleri çok büyük önem ihtiva etmektedir. Bu sebeple, ürün ve süreçlerimizi standartlara uygunluk açısından sistematik olarak testlere tabi tutmak için gerekli altyapıyı özenle oluşturuyoruz.